Technológie Tlačiť E-mail

CORIMA je jedným zo svetových lídrov v navrhovaní a výrobe dielov z karbonových kompozitných materiálov. V roku 1998 CORIMA využila svoje technické skúsenosti a začala výrábať kolesá a rámy pre cyklistiku. CORIMA má unikátne know-how a je známa neustálimi inováciami. Inováciami, ktoré priniesli skutočnú revolúciu v používaných materiáloch vo všetkých cyklistických disciplínach.

Kvalitou a jedinečnosťou svojích výrobkov si CORIMA získala celosvetovo uznávané meno.

Vďaka skúsenostiam so spracovaním kompozitných materiálov kontrolujeme všetky kroky vo výrobnom procese aby sme zabezpečili špičkovú kvalitu našich výrobkov. Všetky výrobné procesy od návrhu cez výrobu, montáž až po zákaznícky servis prebiehajú priamo v našej spoločnosti so sídlom vo francúzskom Loriol sur Drôme.

 

3D-CAD-Dizajn a konštrukcia

V našom oddelení vývoja a konštrukcie požívame pri návrohch dielov najmodernejší 3D - CAD software.

recherche-corima_vign corima-cao-cadre-carbone_vign soufflerie_vign


Skúsenosti z výroby pre letecký a automobilový priemysel nám umožňujú navrhnúť formy tak, aby sa čo najviac využili výnimočné vlastnosti karbonových vlákien. Preto vieme naše výrobky vyrábať s vynikajúcimi technickými parametrami za veľmi prijateľnú cenu pre zákazníka.

 

banc-de-freinage_vign test-aerodynamime-roue-corima_vign test-de-rigidite_vign


Pri vývoji produktu si presne definujeme požiadavky a predstavy aké vlastnosti má výrobok mať a aké sú očakávania našich zákazníkov. Sami si navrhujeme a zhotovujeme aj stroje a zariadenia, čo nám dáva výhodu pri upresňovaní a dolaďovaní výrobného procesu a v neposlednom rade to výrazne skracuje dobu potrebnú od návrhu výrobku po jeho sériovú produkciu.

Výroba/Kontrola

Všetky Corima výrobky sú vyrábané u nás v Loriol sur Drome vo Francúzsku kvalifikovaným a zručným personálom.

decoupe_vign percage_vign finition-manuelle_vign


Corima používa pri výrobe predimpregnované karbonové tkaniny. Vystrihovanie jednotlivých dielov s maximálnou presnosťou riadi počítač, ktorý si nastaví orientáciu vlákien podľa určenia vystrihovaného dielu. Celý proces výroby karbonových dielov je pod pozornou kontrolou kvality.

 

controle-dimensionnel-roue-corima_vign rayonnage-manuel_vign controle-tension-rayon_vign


Všetky zariadenia používané pri výrobe a kontrole kvality si v Corime navrhujeme a vyrábame sami, čo nám umožňuje udržovať a priebežne kontrolovať vysokú úroveň kvality celej produkcie.

decoration_vign


Corima vyváža svoje kolesá a doplnky do viac ako 70 krajín sveta.

 

corima-reparation-roue-carbone_vign


Záručný a pozáručný servis zabezpečujú distribútori alebo priamo výrobný závod vo francúzsku.

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používáním tohoto webu s tým súhlasíte.Viac informácií .

Akceptujem súbory cookie z tejto stránky.